середа, 23 серпня 2017 р.

Методична студія

22 серпня 2017 року на базі КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти" відбулося засідання методичної студії для керівників районних (міських) методичних об'єднань учителів початкових класів за темою: 
«Пріоритетні завдання початкової школи в контексті створення інноваційного освітнього простору Нової української школи». 
Під час заходу: розкрито сутність педагогіки партнерства як етичного концепту та основи формування інноваційного освітнього простору Нової української школи. Обговорено практичні кроки реалізації Концепції Нової української школи в навчально-виховному процесі початкової освіти шляхом ознайомлення з пілотним проектом нового Державного стандарту початкової загальної освіти; поглиблення розуміння інтегрованого підходу в початковій освіті; визначення шляхів підготовки до впровадження стандарту з 1 вересня 2018 року. Надано методичний кейс та методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу у початкових класах загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році.
З матеріалами студії Ви можете за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/0B2s7yEyw9_THZ0Vrd3ZKWE1QN1k?usp=sharing 

середа, 12 липня 2017 р.

Готуємося до впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти


Картинки по запросу нова українська школа     10 липня 2017 року на базі КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти" розпочав роботу тренінг для вчителів початкових класів пілотних шкіл, які протягом 2017-2018 навчального року проведуть апробування нових підходів, які покладені в основу Нової української школи.

четвер, 27 квітня 2017 р.

Школа педагога-майстра

27 квітня 2017 року на базі КВНЗ "Харківська академія неперервної освіта" відбулося засідання "Школи педагога-майстра" для вчителів початкових класів, які здійснюють наставництво у загальноосвітніх закладах районів та міст Харківської області.
Під час засідання було визначено зміст роботи педагога–майстра в системі андрагогіки; розкрито роль наставництва в опануванні нових форм організації навчально-виховного процесу в початковій школі; опрацьовано методичні підходи до проведення тематичних днів; розглянуто можливості проведення комплексної контрольної роботи, як засобу моніторингу якості початкової освіти.
З матеріалами засідання Ви можете ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/0B2s7yEyw9_THYnpZMXR6V1JJZlU/view?usp=sharing